Sākums
Vēsture
Tradīcijas
Mazpulki
Ekoskola
Svarīgākie dokumenti
Informācija:
Līdzpārvalde
Pasākumi
Mācību darbs:
Konsultāciju grafiks
Stundu saraksts
Valsts pārbaudes darbi

Skolas sasniegumi

MĒS JOPROJĀM ESAM EKOSKOLA!

19.septembrī Latvijas Nacionālās bibliotēkas telpās notika ikgadējā Ekoskolu apbalvojumu piešķiršana-125 skolas saņēma prestižo starptautisko Zaļo karogu. Iepriekšējā mācību gadā paveiktais mums deva iespēju arī šogad jau devīto reizi pēc kārtas saņemt Zaļo karogu, kas turpmāk plīvos blakus Mammadaba karogam. Nu mēs esam par zaļu pat vēl zaļāki. Svinīgajā ceremonijā Rīgā piedalījās direktore Inese Jaunušāne , 9.kl. skolniece un Ekoskolas prezidente Kristiāna Ezerkalna un 8.klases skolniece un līdzpārvaldes prezidente Endija Barkauska.

2016./2017.gadā Jersikas pamatskola kļuvusi par Mammadaba Vēstniecību Dienvidlatgales reģionā. Mūsu skola ir viena no astoņām Latvijas skolām, kuras šim titulam izvirzīja AS „Latvijas valsts meži” un IZM Valsts izglītības satura centra draudzīgās vienošanās rezultātā ar kopīgu mērķi tuvināt skolas dabai.

Mammadaba Vēstniecības godu skola nopelnīja 2015./2016. mācību gadā, aktīvi pierādot savas zināšanas, prasmes un mīlestību pret mežu, meža vērtībām un apkārtējo vidi: stādot kociņus, sakopjot dabu, izliekot putnu būrīšus, piedaloties Meža olimpiādē, apciemojot Mammadaba objektus un vispusīgi integrējot vides izglītību skolas darbā Mammadaba meistarklases ietvaros.

2016.gada 1.septembrī pie skolas tika uzvilkts Mammadaba karogs. Pacelt šo karogu uzticēja Mammadaba vēstniekiem: skolas direktorei Inesei Jaunušānei, skolotājai Annai Greidānei un 6.klases skolniekam Raivim Tūmiņam. AS “Latvijas valsts meži” Dienvidlatgales meža apsaimniekošanas plānošanas vadītāja Daiga Ancāne aicināja skolēnus un skolotājus nodot Zaļo godavārdu un visa mācību gada garumā pildīt īpašos Mammadaba vēstnieku pienākumus. Skolai tika pasniegts Mammadaba Vēstniecības Akreditācijas raksts, bet skolas bibliotēka saņēma grāmatas par mežu, meža vērtībām un apkārtējās vides jautājumiem no AS "Latvijas valsts meži" un mežzinātnes institūta "Silava". Vēl skola ieguva īpašo Mammadaba Meistarības mežu, kuru mums šī mācību gada ietvaros būs jāpapildina ar labajiem darbiem.

Mammadaba Vēstniecība atbilstoši akreditācijai iegūto titulu nesīs vienu mācību gadu, kura laikā tā darbosies un tiks popularizēta kā reģionāls meža vides izglītības centrs.

Jersikas pamatskola. Viktora Salimgarejeva dizains.